Zapewniamy bezpośredni dostęp do szczegółowej prognozy pogody

Wsparcie dla reklam i kampanii DOOH

Wspieramy nowoczesne kanały cyfrowej komunikacji kierowanej do konsumentów w przestrzeni miejskiej

Prognoza pogody na nosnikach DOOH

Informacje pogodowe mogą być doskonałym uzupełnieniem przekazu reklamowego

W największych galeriach handlowych, dworcach kolejowych, lotniskach, stacjach benzynowych i sklepach wielkopowierzchniowych.

Specjaliści uważają DOOH za innowacyjne medium z dużym potencjałem rozwoju. Wg 43% badanych, w ciągu najbliższych 5 lat budżety przeznaczane na kampanie DOOH będą się zwiększać.

O czym warto pamiętać?

Oprócz reklam i informacji ogólnych, na ekranach powinny znaleźć się także wiadomości, które absorbują czas oczekiwania. Świetnym tego przykładem są, chociażby aktualna prognoza pogody.

Pogoda może być inspiracją na ciekawe kampanie DOOH. W połączeniu z technologicznymi możliwościami cyfrowych nośników reklamy zewnętrznej, pojawia się wiele ciekawych możliwości na kreację tego typu kampanii. Warunkowanie treści komunikatów parametrami pogodowymi takimi jak temperatura, czy np. stopień zachmurzenia odbywa się dzięki możliwości łączenia się ekranów z naszym API w czasie rzeczywistym. Nośniki pobierają informacje o występowaniu danego parametru w danej lokalizacji i od niego uzależniają komunikat.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM SPECJALISTĄ DS. SPRZEDAŻY


PRZYKŁADY EKRANÓW Z INFORMACJAMI